Завершено голосування, підведені підсумки, визначені переможці
![](https://s.pb.org.ua/kherson.pb.org.ua/news/1413/image/15713761064077_13-khid-vikonannia-gromadskikh-proektiv-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.png?s=17406935d15b2602f78a637a21b9567c)
У Херсоні цьогоріч у рамках громадського бюджету будуть реалізовані 3 проекти
На засіданні Координаційного комітету з питань громадського бюджету міста визначили проекти, які будуть профінансовані вже цього року.
Обрали наступні проекти:
1️. «Вільне дихання — вільне життя». Придбання ендоскопічного обладнання для дитячої поліклініки, що покращить діагностування патологій у маленьких пацієнтів.
Сума проекту — 172 300 грн.
2️. «Дитсадок мій дім — буде затишно в нім». Заміна в групах дошкільного навчального закладу інвентарю (килимів, матраців тощо) на сучасний, який би відповідав останнім освітнім вимогам та сприяв би різнобічному розвитку дітей.
Сума проекту — 204 280 грн.
3. «Хай народна музика лунає — Україну окриляє». Придбання народних інструментів для оркестру Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості та підготовка дітей до конкурсів й фестивалів.
Сума проекту — 100 000 грн.
Як відомо, за результатами голосування перемогли 18 проектів – 7 малих та 11 великих на загальну суму - 9 747 668 грн.