Увага! Перенесення прийому проєктів у 2020 році для участі у рамках Громадського бюджету
![](https://s.pb.org.ua/kherson.pb.org.ua/news/1561/image/15858076206568_uvagu-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.png?s=7f62d15c2047b805182e171a84b180b0)
Увага! Перенесення прийому проєктів у 2020 році для участі у рамках Громадського бюджету
З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та проведення у місті карантинних заходів, прийом проєктів у 2020 році для участі у рамках Громадського бюджету у місті Херсоні переноситься до поліпшення епідемічної ситуації.
Координаційний комітет з питань громадського бюджету у місті Херсоні